Dołącz do nas

Pracuj w oparciu o zwinne kultury organizacyjne

CO CZYNI NAS WYJĄTKOWYMI

Pracuj w oparciu o zwinne kultury organizacyjne

Jesteśmy entuzjastycznymi deweloperami i trenerami metod Agile. Jesteśmy programistami. Nasza hierarchia jest płaska, metody zarządzania zwinne. Członkowie naszego zespołu chcą uczyć się od siebie nawzajem i wnosić swoje osobiste mocne strony. Rozwijamy się wraz z wyzwaniami i zapewniamy najlepsze wyniki naszym klientom, których postrzegamy jako partnerów. Nasz zespół to nasza siła, dlatego elastyczne godziny pracy, home office, benefity pozapłacowe oraz najnowsze wyposażenie techniczne są dla nas oczywistością. Nowi członkowie są wspierani i dołączani do naszego programu mentorskiego. Aktywnie angażujemy się w spotkania i konferencje branżowe. Bylibyśmy zachwyceni, gdybyś mógł pomóc w kształtowaniu naszej firmy.

Nasze korzyści

  • Możliwość pracy w ciekawych projektach z wielu branż
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolny typ umowy
  • Elastyczny czas i godziny pracy, home office
  • Firmowy program emerytalny i dodatek KITA
  • Certyfikacja SCRUM
  • Spotkania integracyjne
  • W przyszłości dodatkowe benefity pracowniczeDobre połączenia transportem publicznym z centralną lokalizacją przy głównym dworcu kolejowym

Twój start w klose brothers

Program apprentice

„Jeśli widzę dalej, to tylko dlatego, że stoję na ramionach olbrzymów” – Isaak Newton

Uczenie się na własnych błędach jest czasochłonne i frustrujące. Proponujemy Ci skrót: ucz się na naszych doświadczeniach. To jest podstawowa idea naszego programu dla praktykantów. Program skierowany jest do osób z niewielkim doświadczeniem zawodowym, ale dużym potencjałem. Chcemy ten potencjał rozwijać i przekształcać w rozwój osobisty i zawodowy. Nasz program dla praktykantów to kolejny krok w kierunku zostania profesjonalnym programistą.

Oczywiście możesz również rozpocząć u nas program Apprentice podczas studiów i uczyć się od doświadczonych programistów i zwinnych coachów.

Przez ostatnie 5 lat nieustannie rozwijaliśmy nasz program Apprentice.

Jak wygląda praktyka u nas?

Każdy praktykant ma mentora jako stałą osobę kontaktową, ale oczywiście także możliwość uczenia się od całego naszego zespołu. Oprócz praktyki zwinnej nauczysz się u nas wielu umiejętności technicznych, takich jak TDD, Clean Code i Clean Architecture.

Każdy praktykant otrzymuje własny projekt zgodnie z jego umiejętnościami i zainteresowaniami. W ten sposób to, czego się nauczyliśmy, może być bezpośrednio zaimplementowane, a ciekawe nowe technologie mogą być zastosowane w praktyce. Dzięki planom, przeglądom lub retrospektywom Twój własny proces jest stale optymalizowany.

Raz w tygodniu odbywa się Apprentice Meeting, podczas którego wspólnie wdrażamy kod katas. Naszym celem jest tutaj wyjście ze strefy komfortu i stawienie czoła trudnym wyzwaniom. Dlatego ćwiczenia zawierają dodatkowe ograniczenia, na przykład poprzez pracę ze skrótami i bez myszy. Każdy członek zespołu może wnieść swój wkład niezależnie i proaktywnie, mając od samego początku mocne wsparcie w całym zespole.

Stosujemy zwinne metody zarządzania procesem mentoringu. Wyznaczamy cele na każdy tydzień i utrzymujemy przejrzyste postępy, korzystając z typowych artefaktów i metod Agile, takich jak tablice Kanban, codzienne, sesje planowania sprintów i retrospekcje.

Po programie Apprentice regularnie organizujemy Dni Firmowe, podczas których uczymy się od siebie na warsztatach. Każdy pracownik ma tablicę edukacyjną, w której realizowane są jego indywidualne cele edukacyjne. Nasza nauka nie kończy się wraz z zakończeniem programu Appentice, ale wpisana jest w całe nasze życie każdego dnia.

Przykład struktury

Czas trwania: ~ 3 miesiące łącznie z projektem stażowym w wymiarze 40 godzin tygodniowo

1. tydzień

Wprowadzenie

2. tydzień

Projekt stażowy

3. – 6. tydzień

Aplikacja ToDo

7. – 12. tydzień

Projekt stażowy

2-3 tygodnie każdy

Staż w projekcie komercyjnym

Brzmi dobrze?

Wyślij ofertę już teraz i stań się częścią klose brothers and sisters!

Referencje

Co mówią nasi byli stażyści