Oferta

Wspieramy zespoły w poszczególnych projektach, a także  przejmujemy kompletny development end-to-end – od ustalenia wizji produktu po jego wdrożenie. Oprócz rozwoju oprogramowania, oferujemy wszechstronne usługi okołoprogramistyczne.

Pomagamy naszym klientom budować własne zespoły IT oraz w pełni wykorzystywać potencjał już istniejących. Oferujemy coaching zespołów oraz całych organizacji. Od wielu lat towarzyszymy firmom we wdrażaniu zwinnych metod rozwoju.

Na naszych warsztatach zorientowanych na praktykę uczymy, jak efektywniej pracować metodami zwinnymi w coraz bardziej złożonych krajobrazach i procesach aplikacyjnych.

Certyfikowane szkolenia i warsztaty

Decydując się na udział w szkoleniach organizowanych przez klose brothers lub naszych partnerów, otrzymujesz gwarancję jakości Scrum Alliance. Szkolenia wykonują jedynie certyfikowani trenerzy i eksperci z wieloletnią praktyką. Po ukończeniu naszych szkoleń możesz bezpłatnie przystąpić do egzaminu, po którego zaliczeniu uzyskasz certyfikat Scrum Alliance.

Development

Workshops

Coaching

Coderetreat

Konsultacje i coaching Agile

1

Dlaczego Agile

Jesteśmy przekonani, że zwinne tworzenie wartości dodanej najbardziej odpowiada wymogom współczesnego klienta. Potrzeby zmieniają się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Tradycyjne podejście projektowe w złożonych projektach obarczonych dużym ryzykiem nie da Ci przewagi konkurencyjnej.

2

Dlaczego my

Znajdujemy pasję w tym, co robimy najlepiej. Wierzymy, że lepsza jakość mierzona szybszym dostarczeniem wartości biznesowej jest tym, czego potrzebują nasi klienci. Mamy doświadczenie zdobyte przez lata w wielu zespołach. W wolnych chwilach organizujemy warsztaty i szkolenia, promując Agile mindset wsród młodych talentów.

3

Dlaczego Ty

Wierzymy w Ciebie i Twoich klientów. Każdy moment jest dobry, aby stać się bardziej zwinną organizacją. Konsultacje nic nie kosztują, więc niczym nie ryzykujesz prosząc nas o bliższe przyjrzenie się Twojej sytuacji.

4

Jak możemy Ci pomóc

Lean, Scrum, a może Kanban? To wszystko jedynie ramy, które w każdej organizacji muszą zostać dopasowane do indywidualnego kontekstu biznesowego. Bazując na podejściu zwinnym zaproponujemy rozwiązanie skrojone na Twoją miarę.

Zespoły Scrum do Twojej dyspozycji

Możemy poszczycić się w pełni wszechstronnym zespołem. Znamy zwinne metodyki, różnorodne języki programowania i wszystkie dyscypliny informatyczne. Jesteśmy zespołem praktyków, którzy ciągle uczą się od siebie nawzajem. Mamy doświadczenie w różnych obszarach biznesu. Chętnie poznamy Twoje potrzeby i wspólnie poszukamy najkrótszej drogi do sukcesu Twojej organizacji.